Oferta

Kantówka

Dębowa i sosnowa. Niestandardowe wymiary i przekroje na zamówienie.

Tarcica

Dębowa i sosnowa. Obrzynana oraz nieobrzynana (mokra i sucha).

Suszenie

Oferujemy suszenie drewna (tarcica).
Kubatura: do 400 m3

Belki

Belka technologiczna Sosnowa, Lita oraz na Mikrowczepie.

Pelet

Produkowany z naszych trocin. Wartość opałowa ≥ 18 MJ/kg.

Zobacz wszystko

Dlaczego Timber Tech?

160
wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
50
lat doświadczenia z ciągłym rozwojem parku maszynowego
100
procent satysfakcji i zadowolonych klientów
2500
m3 tyle drewna okrągłego przerabiamy miesięcznie

Misja

Nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowoczesnych rozwiązań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom zadowolenia ze współpracy z naszą firmą.

Wartości

Koncentrując się na kompetencjach zawodowych nie zapominamy o wartościach etycznych i kulturze organizacyjnej. Dbamy, by wartości naszej firmy: SZACUNEK, ZAANGAŻOWANIE, OTWARTOŚĆ, UCZCIWOŚĆ i ODPOWIEDZIALNOŚĆ nie były elementami zebranymi na papierze, ale „żyły” wśród nas. Chcemy, aby dobra atmosfera w pracy i etyczne postępowanie były podstawą funkcjonowania Timber Tech.

FILOZOFIA

Dbamy o najwyższą jakość produktów, która jest rezultatem pasji, umiejętności, lat doświadczeń a także wiedzy o najnowszych technologiach i wymaganiach Klientów. Nasza filozofia opiera się na zaangażowaniu i pasji wszystkich pracowników, począwszy od sprzedaży, poprzez proces produkcji, na obsłudze posprzedażowej kończąc. Każdy, kto dokona zakupu naszych produktów otrzyma pomoc i fachowe doradztwo ze strony pracowników Timber Tech. Jest to element, który wyróżnia naszą firmę spośród innych producentów. Każdego dnia pracownicy Timber Tech wspólnie pracują na rzecz rozwoju firmy. Każdy z nas to ekspert w swojej dziedzinie a naszą wspólną cechą jest otwartość, inicjatywa i stałe dążenie do sukcesu.

Timber Tech To Polski Producent

Posiadamy szerokie możliwości produkcji niestandardowych i skomplikowanych elementów konstrukcji drewnianych.

Slider

TIMBER TECH Sp. z o.o.

Znamy się na drewnie. Jesteśmy jednym z wiodących producentów kantówki drewnianej w Polsce. Oferujemy kantówkę drewnianą z drewna litego i klejonego w dziewięciu podstawowych przekrojach oraz różnego typu drewno technologiczne. Posiadamy szerokie możliwości produkcji niestandardowych i skomplikowanych elementów konstrukcji drewnianych. Nasze drewno sprowadzane jest z kilkunastu oddziałów Lasów Państwowych.

Kontakt

Biała Niżna 441, 33-330 Grybów
(18) 449 69 70