Timber Tech

 

Naszą działalność rozpoczęliśmy się w 1962 r. z chwilą otwarcia Zakładu Stolarki Budowlanej Stolbud w Grybowie. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży produkcji kantówki drewnianej. 

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – pasję i zaangażowanie, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy ich potrzeb i rozumiemy obawy związane z zakupem produktów. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów. 

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji.

Obecnie nasza firma mieści się na terenie 7 hektarów, mając do dyspozycji prawie 12.000 m² hal produkcyjnych oraz ponad 2000 m² miejsca składu drewna okrągłego. Posiadamy własny tartak, specjalistyczne suszarnie, wielkopowierzchniową sezonownię, nowoczesny park maszynowy przystosowany do obróbki różnego rodzaju drewna. 

Międzynarodowe Certyfikaty dopuszczające do produkcji i sprzedaży tarcicy, tarcicy struganej, drewna klejonego miniwczepowo oraz drewna klejonego warstwowo zapewniają o naszym profesjonalizmie oraz odpowiedzialności biznesowej. Nasze wyroby dostarczane są nie tylko na rynek polski, ale znajdują uznanie również na rynku europejskim i światowym. 

Zapraszamy do współpracy,
Zespół Timber Tech sp. z o.o.

___

TIMBER TECH Sp. z o.o. w ramach Umowa o dofinansowanie projektu w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego otrzymał dofinansowanie. Wartość Projektu i wartość dofinansowania: 293 249,70 zł

 

MISJA

Nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowoczesnych rozwiązań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom zadowolenia ze współpracy z naszą firmą.

WARTOŚCI

Koncentrując się na kompetencjach zawodowych nie zapominamy o wartościach etycznych i kulturze organizacyjnej. Dbamy, by wartości naszej firmy: SZACUNEK, ZAANGAŻOWANIE, OTWARTOŚĆ, UCZCIWOŚĆ i ODPOWIEDZIALNOŚĆ nie były elementami zebranymi na papierze, ale „żyły” wśród nas. Chcemy, aby dobra atmosfera w pracy i etyczne postępowanie były podstawą funkcjonowania Timber Tech.

FILOZOFIA

Dbamy o najwyższą jakość produktów, która jest rezultatem pasji, umiejętności, lat doświadczeń a także wiedzy o najnowszych technologiach i wymaganiach Klientów. Nasza filozofia opiera się na zaangażowaniu i pasji wszystkich pracowników, począwszy od sprzedaży, poprzez proces produkcji, na obsłudze posprzedażowej kończąc. Każdy, kto dokona zakupu naszych produktów otrzyma pomoc i fachowe doradztwo ze strony pracowników Timber Tech. Jest to element, który wyróżnia naszą firmę spośród innych producentów. Każdego dnia pracownicy Timber Tech wspólnie pracują na rzecz rozwoju firmy. Każdy z nas to ekspert w swojej dziedzinie a naszą wspólną cechą jest otwartość, inicjatywa i stałe dążenie do sukcesu.